Wsparcie

Firma MANTA od roku  2009 rozpoczęła produkcję tak zwanych „fill panels” – urządzeń służących do ładowania wysokociśnieniowych butli stosowanych w paintballu. Od tego czasu z sukcesem budujemy naszą ofertę produktową. Szeroka i zróżnicowana oferta handlowa obejmuje, oprócz towarów podstawowych, również akcesoria i części zamienne. Zajmujemy się również zapleczem HP na imprezach paintballowych
oraz projektowaniem rozbudowanych systemów HP na pola komercyjne.
Dzięki jakości naszych produktów staliśmy się liderem na rynku paintballowym.
Wszystkie produkty  posiadają certyfikat TÜV.

DIAGRAMY TECHNICZNE

Oferujemy szeroką gamę produktów do paintballa: systemy HP czyli stacje ładowania jak i cały osprzęt potrzebny do szybkiego i bezpiecznego ładowania butli. Produkujemy też części zamienne.

.......

Paintball zaliczany jest do sportów ekstremalnych, dlatego kładziemy olbrzymi nacisk na zachowanie wszelkich norm bezpieczeństwa przy produkcji naszych urządzeń.

FILMY INSTRUKTAŻOWE

Organizujemy wsparcie imprez paintballowych w zakresie zaplecza PIT STOPÓW HP. Dodatkowo zapewniamy wysokiej jakości sprężarkę o dużej wydajności. Dobra impreza to dobre zaplecze HP podczas gry.

INSTRUKCJE OBSŁUGI

Paintball to nie tylko zabawa, ale też sposób na życie. Często organizują się całe drużyny.  Mamy zaszczyt sponsorować dwie takie drużyny – Biedroneczki oraz NextTeam.